✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | ESD-ESD084V00A7V0P03SY |
| Manufacturer Product Number: | ESD08V52D-C |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| Reverse Working Voltage : | 8V |
| Breakdown Voltage : | 8.5V |
| Package : | SOD-523 |
| Description: | BI ,VRWM:8V ,VBR:8.5V ,VC:17.5V ,SOD-523 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESDXXV52D_C.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-16
Quantity
Unit Price
5
$0.032528
20
$0.025300
200
$0.018071
1000
$0.012288
MPQ:1
MOQ: 1
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE05D3V01GZ
SE05D3V01GZ ,SOD-323 ,SCOCAY
$0.014926 More

SE03N6S01GZ
ESD SE03N6S01GZ VR:3.3V IPP:8A CJ:12PF UNI DFN1006-2L,SOCAY
$0.005970 More

SE05T5D15GA
ESD SE05T5D15GA VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF BI SOT-563
$0.044779 More

SE15D3V01GZ
ESD SE15D3V01GZ VR:15V IPP:11A CJ:30PF UNI SOD-323
$0.017058 More
SE05T2C12GZ
ESD SE05T2C12GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.7PF BI SOT-23
$0.013860 More

SE24NMP11GJ
ESD SE24NMP11GJ VR:24V IPP:140A CJ:680PF BI DFN2020
$0.051175 More

SE05D5B01GK
SE05D5B01GK ,BI ,VRWM:5V ,VBR:7V ,IPP:4A ,VC:21V ,SOD-523
$0.000000 More

SE05D3L01GE
ESD SE05D3L01GE VR:5V IPP:18A CJ:1.2PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE15N6T01GZ
ESD SE15N6T01GZ VR:15V IPP:5A CJ:23PF UNI DFN1006-2L
$0.000000 More

SE08T2V02GC
ESD SE08T2V02GC VR:8V IPP:15A CJ:75PF UNI SOT-23
$0.046911 More

SE05N7R02GA
ESD SE05N7R02GA VR:5V IPP:4A CJ:6PF UNI DFN1006-3L
$0.000000 More

SE05N9P11GN
ESD SE05N9P11GN VR:5V IPP:95A CJ:850PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE05D3D01GW
ESD SE05D3D01GW VR:5V IPP:17A CJ:0.6PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE07D3P11GJ
ESD SE07D3P11GJ VR:7V IPP:120A CJ:750PF BI SOD-323
$0.025588 More

SE07N6S41GZ
ESD SE07N6S41GZ VR:7V IPP:6.5A CJ:15PF UNI DFN1006-2L
$0.006397 More

SE05N2C01GZ
ESD SE05N2C01GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF UNI DFN0603-2L
$0.012794 More
SM712
ESD SM712 Pins (1-3)( 2-3) 12V Pins (3-1)( 3-2) 7V IPP:12A CJ:45PF SOT-23
$0.027720 More

SE05N6S61HH
SE05N6S61HH ,BI ,VRWM:5V ,VBR:6.4V ,IPP:5A ,VC:9.5V ,15PF,DFN1006-2L
$0.003198 More

SE07N9P11GJ
ESD SE07N9P11GJ VR:7V IPP:100A CJ:750PF BI DFN1610-2L
$0.030919 More

SE05T4L14HC
ESD SE05T4L14HC VR:5V IPP:3A CJ:1PF BI SOT-363
$0.027720 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in