✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | ESD-SE03N6S01GZ-DFN1006S |
| Manufacturer Product Number: | SE03N6S01GZ |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | UNI |
| Reverse Working Voltage : | 3.3V |
| Breakdown Voltage : | 4.1V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 8A |
| Package : | DFN1006-2L |
| Description: | ESD SE03N6S01GZ VR:3.3V IPP:8A CJ:12PF UNI DFN1006-2L,SOCAY |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SE03N6S01GZ_v2022.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.019191
20
$0.014926
200
$0.010662
1000
$0.007250
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE05N2S01HZ
ESD SE05N2S01HZ VR:5V IPP:6A CJ:15PF UNI DFN0603-2L
$0.006397 More

SE05T5D15GA
ESD SE05T5D15GA VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF BI SOT-563
$0.044779 More

SE15N6T01GZ
ESD SE15N6T01GZ VR:15V IPP:5A CJ:23PF UNI DFN1006-2L
$0.000000 More

SE05N6S01HB
SE05N6S01HB ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.6V ,IPP:5A ,VC:10V ,DFN1006-2L
$0.004265 More

SE08D3V01GZ
ESD SE08D3V01GZ VR:8V IPP:15A CJ:130PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE05N6S61HH
SE05N6S61HH ,BI ,VRWM:5V ,VBR:6.4V ,IPP:5A ,VC:9.5V ,15PF,DFN1006-2L
$0.003198 More

SE05T4L14HC
ESD SE05T4L14HC VR:5V IPP:3A CJ:1PF BI SOT-363
$0.027720 More

SE08D3D01GE
ESD SE08D3D01GE VR:8V IPP:18A CJ:1PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE12D3P11GJ
ESD SE12D3P11GJ VR:12V IPP:60A CJ:500PF BI SOD-323
$0.023455 More

SE05N2C01GZ
ESD SE05N2C01GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF UNI DFN0603-2L
$0.012794 More

SE05D5B01GK
SE05D5B01GK ,BI ,VRWM:5V ,VBR:7V ,IPP:4A ,VC:21V ,SOD-523
$0.000000 More

SE03D3M01HA
ESD SE03D3M01HA VR:3.3V IPP:10A CJ:3.5PF UNI SOD-323
$0.023455 More

SE12NMP11GN
ESD SE12NMP11GN VR:12V IPP:136A CJ:950PF BI DFN2020
$0.059705 More

SE05NRE14GA
ESD SE05NRE14GA VR:5V IPP:4A CJ:0.3PF BI DFN2510-10L
$0.021323 More

SE05N6C01GK
ESD SE05N6C01GK VR:5V IPP:5A CJ:0.35PF DFN1006-2L,SCOCAY
$0.009595 More

ESD08V52D-C
BI ,VRWM:8V ,VBR:8.5V ,VC:17.5V ,SOD-523
$0.010120 More

SE05D5S21HZ
ESD SE05D5S21HZ VR:5V IPP:5A CJ:14PF UNI SOD-523
$0.008529 More

SE24NMP11GJ
ESD SE24NMP11GJ VR:24V IPP:140A CJ:680PF BI DFN2020
$0.051175 More

SE05N6S21HH
SE05N6S21HH ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.6V ,IPP:5A ,VC:10V ,DFN1006-2L
$0.000000 More

SE15N9W31GN
ESD SE15N9W31GN VR:15V IPP:55A CJ:330PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in