| Product number: | ESD-SE08D3D01GE-ESOD323S |
| Manufacturer Product Number: | SE08D3D01GE |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | UNI |
| Reverse Working Voltage : | 8V |
| Breakdown Voltage : | 8.4V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 18A |
| Package : | SOD-323 |
| Description: | ESD SE08D3D01GE VR:8V IPP:18A CJ:1PF UNI SOD-323 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.068539
20
$0.053308
200
$0.038077
1000
$0.025892
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE12D5V11GW
ESD SE12D5V11GW VR:12V IPP:5A CJ:55PF BI SOD-523
$0.007463 More

ESD08V52D-C
BI ,VRWM:8V ,VBR:8.5V ,VC:17.5V ,SOD-523
$0.010120 More

SE12D3P11GJ
ESD SE12D3P11GJ VR:12V IPP:60A CJ:500PF BI SOD-323
$0.023455 More

SE15D3W11GN
ESD SE15D3W11GN VR:15V IPP:55A CJ:330PF BI SOD-323
$0.036249 More

SE05NRE14GA
ESD SE05NRE14GA VR:5V IPP:4A CJ:0.3PF BI DFN2510-10L
$0.021323 More

SE03N2S01GZ
ESD SE03N2S01GZ VR:3.3V IPP:8A CJ:13PF UNI DFN0603-2L
$0.006397 More

SE24N9W11GN
ESD SE24N9W11GN VR:24V IPP:25A CJ:200PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE36D5S11GZ
ESD SE36D5S11GZ VR:36V IPP:3A CJ:16PF BI SOD-523
$0.011728 More

SE05NRC14GT
ESD SE05NRC14GT VR:5V IPP:4A CJ:0.2PF BI DFN2510-10L
$0.021323 More

SE05N7R02GA
ESD SE05N7R02GA VR:5V IPP:4A CJ:6PF UNI DFN1006-3L
$0.000000 More

SE18N9W11GN
ESD SE18N9W11GN VR:18V IPP:40A CJ:240PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE18N6C01HJ
ESD SE18N6C01HJ VR:18V IPP:4A CJ:0.55PF UNI DFN1006-2L
$0.023455 More

SE12NMP11GN
ESD SE12NMP11GN VR:12V IPP:136A CJ:950PF BI DFN2020
$0.059705 More

SE05NRD34GU
ESD SE05NRD34GU VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF DFN2510-10L ,SCOCAY
$0.066496 More

SE12N9P11GJ
ESD SE12N9P11GJ VR:12V IPP:75A CJ:-PF BI DFN1610-2L
$0.027720 More
SE05T2C12GZ
ESD SE05T2C12GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.7PF BI SOT-23
$0.013860 More

SE12N2R01GH
SE12N2R01GH ,BI ,VRWM:12V ,VBR:12.2V ,IPP:3.5A ,VC:17V ,DFN0603-2L
$0.006184 More

SE03N2C01HZ
ESD SE03N2C01HZ VR:3.3V IPP:3A CJ:0.4PF UNI DFN0603-2L
$0.012367 More

SE05T4L14HC
ESD SE05T4L14HC VR:5V IPP:3A CJ:1PF BI SOT-363
$0.027720 More

ESD3.3V52D-C
BI ,VRWM:3.3V ,VBR:4V ,- ,VC:7V ,SOD-523
$0.010120 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in