✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | ESD-SE05NRC14GT-DFN2510S |
| Manufacturer Product Number: | SE05NRC14GT |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | BI |
| Reverse Working Voltage : | 5V |
| Breakdown Voltage : | 6V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 4A |
| Package : | DFN2510-10L |
| Description: | ESD SE05NRC14GT VR:5V IPP:4A CJ:0.2PF BI DFN2510-10L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SE05NRC14GT_v2107.1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.068539
20
$0.053308
200
$0.038077
1000
$0.025892
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE03N2C01HZ
ESD SE03N2C01HZ VR:3.3V IPP:3A CJ:0.4PF UNI DFN0603-2L
$0.012367 More

SE24NMP11GJ
ESD SE24NMP11GJ VR:24V IPP:140A CJ:680PF BI DFN2020
$0.051175 More

SE18N6C01HJ
ESD SE18N6C01HJ VR:18V IPP:4A CJ:0.55PF UNI DFN1006-2L
$0.023455 More

SE05T1D12GZ
ESD SE05T1D12GZ VR:5V IPP:5A CJ:0.75PF BI SOT-143
$0.023455 More

SE05NRE14GA
ESD SE05NRE14GA VR:5V IPP:4A CJ:0.3PF BI DFN2510-10L
$0.021323 More

SE03D3M01HA
ESD SE03D3M01HA VR:3.3V IPP:10A CJ:3.5PF UNI SOD-323
$0.023455 More

SE07N9P11GJ
ESD SE07N9P11GJ VR:7V IPP:100A CJ:750PF BI DFN1610-2L
$0.030919 More

SE12D3D01GW
ESD SE12D3D01GW VR:12V IPP:11A CJ:0.6PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE02P8M14HA
ESD SE02P8M14HA VR:2.8V IPP:24A CJ:1.5PF BI MSOP-8
$0.255877 More

SE03N2S01GZ
ESD SE03N2S01GZ VR:3.3V IPP:8A CJ:13PF UNI DFN0603-2L
$0.006397 More

SE12D5V11GW
ESD SE12D5V11GW VR:12V IPP:5A CJ:55PF BI SOD-523
$0.007463 More

SE05N6S21HH
SE05N6S21HH ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.6V ,IPP:5A ,VC:10V ,DFN1006-2L
$0.000000 More

ESD3.3V52D-C
BI ,VRWM:3.3V ,VBR:4V ,- ,VC:7V ,SOD-523
$0.010120 More

SE05N7R02GA
ESD SE05N7R02GA VR:5V IPP:4A CJ:6PF UNI DFN1006-3L
$0.000000 More

SE12N6R01GK
ESD SE12N6R01GK VR:12V IPP:4A CJ:6PF UNI DFN1006-2L
$0.007037 More

SE05N2S01HZ
ESD SE05N2S01HZ VR:5V IPP:6A CJ:15PF UNI DFN0603-2L
$0.006397 More

SE05D5B01GK
SE05D5B01GK ,BI ,VRWM:5V ,VBR:7V ,IPP:4A ,VC:21V ,SOD-523
$0.000000 More

SE05T4L14HC
ESD SE05T4L14HC VR:5V IPP:3A CJ:1PF BI SOT-363
$0.027720 More

SE05N9P11GN
ESD SE05N9P11GN VR:5V IPP:95A CJ:850PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE05N6S01HB
SE05N6S01HB ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.6V ,IPP:5A ,VC:10V ,DFN1006-2L
$0.004265 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in