The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | ESD-SE05T2C12GZ-SOT23S |
| Manufacturer Product Number: | SE05T2C12GZ |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | BI |
| Reverse Working Voltage : | 5V |
| Breakdown Voltage : | 6V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 4A |
| Package : | SOT-23 |
| Description: | ESD SE05T2C12GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.7PF BI SOT-23 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SE05T2C12GZ_v2111.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.044550
20
$0.034650
200
$0.024750
1000
$0.016830
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE03N2S01GZ
ESD SE03N2S01GZ VR:3.3V IPP:8A CJ:13PF UNI DFN0603-2L
$0.006397 More

SE05D5B01GK
SE05D5B01GK ,BI ,VRWM:5V ,VBR:7V ,IPP:4A ,VC:21V ,SOD-523
$0.000000 More

SE36D3S01GZ
ESD SE36D3S01GZ VR:36V IPP:5A CJ:20PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE15N6T01GZ
ESD SE15N6T01GZ VR:15V IPP:5A CJ:23PF UNI DFN1006-2L
$0.000000 More

SE05D5S21HZ
ESD SE05D5S21HZ VR:5V IPP:5A CJ:14PF UNI SOD-523
$0.008529 More

SE03N2C01HZ
ESD SE03N2C01HZ VR:3.3V IPP:3A CJ:0.4PF UNI DFN0603-2L
$0.012367 More

SR05-4B
ESD SR05-4B VR:5V IPP:5A CJ:1PF BI SOT23-6
$0.019191 More

SE05N2S01HZ
ESD SE05N2S01HZ VR:5V IPP:6A CJ:15PF UNI DFN0603-2L
$0.006397 More

SE15D3V01GZ
ESD SE15D3V01GZ VR:15V IPP:11A CJ:30PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE12T2V12GC
ESD SE12T2V12GC VR:12V IPP:12A CJ:50PF BI SOT-23
$0.017058 More

SE05D3L01GE
ESD SE05D3L01GE VR:5V IPP:18A CJ:1.2PF UNI SOD-323
$0.021323 More
SE05T2W12GZ
ESD SE05T2W12GZ VR:5V IPP:24A CJ:180PF BI SOT-23
$0.014926 More

SE05T1D12GZ
ESD SE05T1D12GZ VR:5V IPP:5A CJ:0.75PF BI SOT-143
$0.023455 More

SE05N9P11GN
ESD SE05N9P11GN VR:5V IPP:95A CJ:850PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE05N6R21GU
SE05N6R21GU ,BI ,VRWM:5V ,VBR:6.5V ,IPP:5A ,VC:9.5V ,9PF,DFN1006-2L
$0.003198 More

SE18N6C01HJ
ESD SE18N6C01HJ VR:18V IPP:4A CJ:0.55PF UNI DFN1006-2L
$0.023455 More

SE05D3V01GY
SE05D3V01GY ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.5V ,IPP:20A ,VC:7V ,SOD-323
$0.000000 More

SE05N6S01HH
ESD SE05N6S01HH VR:5V IPP:5A CJ:15PF UNI DFN1006-2L
$0.004265 More

SE12D3V01GZ
ESD SE12D3V01GZ VR:12V IPP:15A CJ:70PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE04D3W01GJ
ESD SE04D3W01GJ VR:4.5V IPP:140A CJ:300PF BI SOD-323
$0.023455 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in