✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-2520-R47M3A20SWN |
| Manufacturer Product Number: | WPN252010HR47MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-WPN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 2520(2.5*2.0mm) |
| Value : | 470nH |
| Tolerance : | ±20% |
| DC Resistance : | 3.2A |
| Description: | Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,470nH ,±20% ,3.2A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-WPN |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SUNLORD_WPN.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01
Quantity
Unit Price
5
$0.103950
20
$0.087957
100
$0.071965
500
$0.047977
MPQ:2000
MOQ: 2000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SWPA3015S330MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),33uH,±20%,lsat:0.44A ,lrms:0.43A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030SR91NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),910nH,±30%,lsat:6.25A ,lrms:4.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S1R8MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),1.8uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S6R8MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),6.8uH,±20%,lsat:2.2A ,lrms:1.04A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S1R8NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),1.8uH,±30%,lsat:2.12A ,lrms:1.32A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020SR24MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),240nH,±20%,lsat:10.5A ,lrms:4.5A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S3R3NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),3.3uH,±30%,lsat:1.72A ,lrms:1.12A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S270MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),27uH,±20%,lsat:0.5A ,lrms:0.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S180MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),18uH,±20%,lsat:1.25A ,lrms:1.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN252010H2R2MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,2.2uH ,±20% ,1.5A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.025588 More

SWPA3012S1R0NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),1uH,±30%,lsat:1.87A ,lrms:2.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S3R9MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),3.9uH,±20%,lsat:3A ,lrms:2.1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S560MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),56uH,±20%,lsat:0.33A ,lrms:0.34A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S390MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),39uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.28A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S1R0MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH160809S4R7NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),4.7uH,±30%,lsat:0.065A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3010S510MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0mm),51uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010S2R2MT
Wire Wound Chip Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,2.2uH ,±0.1nH ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.025588 More

SWPA4030S360MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),36uH,±20%,lsat:1.05A ,lrms:0.83A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S4R7MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,1.8A ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.031680 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in