| Product number: | QD-DD030P21A703CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTA123JE |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | PNP |
| Power Dissipation(PD) : | 150MW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-523 |
| Description: | Digital Transistors ,DTA123JE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTA114TE
Digital Transistors ,DTA114TE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA144TE
Digital Transistors ,DTA144TE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143XE
Digital Transistors ,DTA143XE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143ZE
Digital Transistors ,DTA143ZE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA123YE
Digital Transistors ,DTA123YE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143EE
Digital Transistors ,DTA143EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA114EE
Digital Transistors ,DTA114EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA113ZE
Digital Transistors ,DTA113ZE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA114YE
Digital Transistors ,DTA114YE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-523
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-30

DTC114EM
Digital Transistors ,DTC114EM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA143ZM
Digital Transistors ,DTA143ZM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-723
$0.000000 More

TSC143ENND03
Digital Transistors ,TSC143ENND03 ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,20 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA115TUA
Digital Transistors ,DTA115TUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC113ZUA
Digital Transistors ,DTC113ZUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More

TSA114TNND03
Digital Transistors ,TSA114TNND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA123JM
Digital Transistors ,DTA123JM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA123JSA
Digital Transistors ,DTA123JSA ,P*P ,300mW ,100mA ,50V ,80 ,TO-92S
$0.000000 More

TSA143ENND03
Digital Transistors ,TSA143ENND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA114TKA
Digital Transistors ,DTA114TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC123YE
Digital Transistors ,DTC123YE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA144TKA
Digital Transistors ,DTA144TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA143EM
Digital Transistors ,DTA143EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA144ECA
Digital Transistors ,DTA144ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC114EKA
Digital Transistors ,DTC114EKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA124EE
Digital Transistors ,DTA124EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA114EE
Digital Transistors ,DTA114EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA124EKA
Digital Transistors ,DTA124EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC124ECA
Digital Transistors ,DTC124ECA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23
$0.000000 More

TSA143ZNND03
Digital Transistors ,TSA143ZNND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in