| Product number: | QD-DD041P21A503CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTA124EE |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | PNP |
| Power Dissipation(PD) : | 150MW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-523 |
| Description: | Digital Transistors ,DTA124EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-523 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTA114TE
Digital Transistors ,DTA114TE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143XE
Digital Transistors ,DTA143XE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143ZE
Digital Transistors ,DTA143ZE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA144TE
Digital Transistors ,DTA144TE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143EE
Digital Transistors ,DTA143EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA123YE
Digital Transistors ,DTA123YE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA114EE
Digital Transistors ,DTA114EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA123JE
Digital Transistors ,DTA123JE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA113ZE
Digital Transistors ,DTA113ZE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143TE
Digital Transistors ,DTA143TE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-523
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-10

DTA143ECA
Digital Transistors ,DTA143ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA123JUA
Digital Transistors ,DTA123JUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC144TSA
Digital Transistors ,DTC144TSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,100 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC143ESA
Digital Transistors ,DTC143ESA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,20 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC143ZUA
Digital Transistors ,DTC143ZUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC123JUA
Digital Transistors ,DTC123JUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA114YSA
Digital Transistors ,DTA114YSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,68 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC114WKA
Digital Transistors ,DTC114WKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,24 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA144EUA
Digital Transistors ,DTA144EUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-323
$0.000000 More

DTB113ZCA
Digital Transistors ,DTB113ZCA ,PNP ,200mW ,500mA ,50V ,56 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA114TM
Digital Transistors ,DTA114TM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA114EKA
Digital Transistors ,DTA114EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC123YSA
Digital Transistors ,DTC123YSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,33 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA123JSA
Digital Transistors ,DTA123JSA ,P*P ,300mW ,100mA ,50V ,80 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC143ECA
Digital Transistors ,DTC143ECA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,20 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA123YUA
Digital Transistors ,DTA123YUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC114EE
Digital Transistors ,DTC114EE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA114ECA
Digital Transistors ,DTA114ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC143XE
Digital Transistors ,DTC143XE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTD123YUA
Digital Transistors ,DTD123YUA ,NPN ,200mW ,500mA ,50V ,56 ,SOT-323
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in