✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | R06-1020-30R1F1S001LCRW |
| Manufacturer Product Number: | CRW1020F30R1E04H |
| Manufacturer : | EVER |
| Series : | EVER-CRW |
| Type : | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| Size : | 10*20mm |
| Resistance Value : | 30.1Ω(30.1R) |
| Resistance Tolerance : | ±1% |
| TCR(ppm) : | ±100PPM |
| Resistance Power : | 1W |
| Description: | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor1020 ,30.1R ,1% ,1W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | EVER_CRW.pdf |
| Electronic | EVER_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-15

CRW0612J1M00P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1M ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1K58P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1.58K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F13R7P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,13.7R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1M80P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.8M ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F160RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,160R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F14R0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,14R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F205KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,205K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F19K1P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,19.1K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F102KP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,102K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J1K50P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,1.5K ,5% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F11K3P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,11.3K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F102RP05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,102R ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F174KP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,174K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612J13R0P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor0612 ,13R ,5% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F10K7P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,10.7K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F12K7P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,12.7K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F1M00P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,1M ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F12K0P05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,12K ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F143RP05H
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,143R ,1% ,1.5W ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More

CRW0612F16K2P05Z
Wide Terminal Thick Film Chip Resistor,0612 ,16.2K ,1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-CRW
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in