✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | R13-2512-100RJ1T001LZAL0 |
| Manufacturer Product Number: | AL2512J10101G |
| Manufacturer : | LIZ |
| Series : | LIZ-AL |
| Type : | Anti-Sulfuration Thick Film Resistor |
| Size : | 2512 |
| Resistance Value : | 100Ω |
| Resistance Tolerance : | ±5% |
| TCR(ppm) : | ±100PPM |
| Resistance Power : | 1W |
| Description: | Anti-Sulfuration Thick Film Resistor ,2512 ,100R ,±5% ,1W ,- ,±100PPM |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | LIZ |
| Product Series | LIZ-AL |
| Product Type | Anti-Sulfuration Thick Film Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Company Profile | 丽智_Compan_Profile.pdf |
| 英文LIZ _Profile_e.pdf | |
| Electronic | 1_LIZ麗智電子產品目錄2020 Q3.pdf |
| 丽智LIZ-Electronic.pdf | |
| RoHs Report | LIZ_RZ_ROHS.pdf |
| REACH Report | LIZ_RZ_REACH.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-15

ST0402D169KQ10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,169K ,±0.5% ,1/16W ,- ,±100PPM ,EVER-ST
$0.000000 More

ST0402D182KQ10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,182K ,±0.5% ,1/16W ,- ,±100PPM ,EVER-ST
$0.000000 More

STH0402D133KQ10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,133K ,±0.5% ,1/10W ,- ,±100PPM ,EVER-STH
$0.000000 More

ST0402D180RQ10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,180R ,±0.5% ,1/16W ,- ,±100PPM ,EVER-ST
$0.000000 More

ST0402D16K2Q10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,16.2K ,±0.5% ,1/16W ,- ,±100PPM ,EVER-ST
$0.000000 More

ST0402F11K5Q10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,11.5K ,±1% ,1/16W ,- ,±100PPM ,EVER-ST
$0.000000 More

ST0402F178KQ10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,178K ,±1% ,1/16W ,- ,±100PPM ,EVER-ST
$0.000000 More

STH0402F14R7Q10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,14.7R ,±1% ,1/10W ,- ,±100PPM ,EVER-STH
$0.000000 More

STH0402D12R4Q10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,12.4R ,±0.5% ,1/10W ,- ,±100PPM ,EVER-STH
$0.000000 More

ST0402D100RQ10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,100R ,±0.5% ,1/16W ,- ,±100PPM ,EVER-ST
$0.000000 More

STH0402F120RQ10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,120R ,±1% ,1/10W ,- ,±100PPM ,EVER-STH
$0.000000 More

STH0402D158KQ10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,158K ,±0.5% ,1/10W ,- ,±100PPM ,EVER-STH
$0.000000 More

ST0402F187KQ10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,187K ,±1% ,1/16W ,- ,±100PPM ,EVER-ST
$0.000000 More

STH0402D121KQ10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,121K ,±0.5% ,1/10W ,- ,±100PPM ,EVER-STH
$0.000000 More

ST0402D110KQ10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,110K ,±0.5% ,1/16W ,- ,±100PPM ,EVER-ST
$0.000000 More

ST0402F162KQ10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,162K ,±1% ,1/16W ,- ,±100PPM ,EVER-ST
$0.000000 More

ST0402D14K0Q10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,14K ,±0.5% ,1/16W ,- ,±100PPM ,EVER-ST
$0.000000 More

ST0402F10R0Q10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor0402 ,10R ,1% ,1/16W ,- ,±100PPM ,EVER-ST
$0.000000 More

ST0402J18K0Q10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,18K ,±5% ,1/16W ,- ,±100PPM ,EVER-ST
$0.000000 More

STH0402D15K4Q10Z
Anti-Sulfuration Thick Film Resistor,0402 ,15.4K ,±0.5% ,1/10W ,- ,±100PPM ,EVER-STH
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in