✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | ESD-SE03N2C01HZ-DFN0603S |
| Manufacturer Product Number: | SE03N2C01HZ |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | UNI |
| Reverse Working Voltage : | 3.3V |
| Breakdown Voltage : | 4.1V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 3A |
| Package : | DFNWB0.6×0.3-2L |
| Description: | ESD SE03N2C01HZ VR:3.3V IPP:3A CJ:0.4PF UNI DFN0603-2L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SE03N2C01HZ_v2107.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.039752
20
$0.030918
200
$0.022084
1000
$0.015017
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE05D5S21HZ
ESD SE05D5S21HZ VR:5V IPP:5A CJ:14PF UNI SOD-523
$0.008529 More

SE05N7R02GA
ESD SE05N7R02GA VR:5V IPP:4A CJ:6PF UNI DFN1006-3L
$0.000000 More

SE12N9P11GJ
ESD SE12N9P11GJ VR:12V IPP:75A CJ:-PF BI DFN1610-2L
$0.027720 More

SE05N7L12GA
ESD SE05N7L12GA VR:5V IPP:2A CJ:0.8PF BI DFN1006-3L
$0.025588 More

SE12D3V01GZ
ESD SE12D3V01GZ VR:12V IPP:15A CJ:70PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE05N6S21HH
SE05N6S21HH ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.6V ,IPP:5A ,VC:10V ,DFN1006-2L
$0.000000 More

SE04D3W01GJ
ESD SE04D3W01GJ VR:4.5V IPP:140A CJ:300PF BI SOD-323
$0.023455 More

SE12D5V11GW
ESD SE12D5V11GW VR:12V IPP:5A CJ:55PF BI SOD-523
$0.007463 More

SE24NMP11GJ
ESD SE24NMP11GJ VR:24V IPP:140A CJ:680PF BI DFN2020
$0.051175 More

SE09N9P11GN
ESD SE09N9P11GN VR:9V IPP:90A CJ:600PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE05D5B01GK
SE05D5B01GK ,BI ,VRWM:5V ,VBR:7V ,IPP:4A ,VC:21V ,SOD-523
$0.000000 More

SE05NRD34GU
ESD SE05NRD34GU VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF DFN2510-10L ,SCOCAY
$0.066496 More

SE05N6S61HH
SE05N6S61HH ,BI ,VRWM:5V ,VBR:6.4V ,IPP:5A ,VC:9.5V ,15PF,DFN1006-2L
$0.003198 More

SE18N6C01HJ
ESD SE18N6C01HJ VR:18V IPP:4A CJ:0.55PF UNI DFN1006-2L
$0.023455 More

SE05D3D01GW
ESD SE05D3D01GW VR:5V IPP:17A CJ:0.6PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE24N9W11GN
ESD SE24N9W11GN VR:24V IPP:25A CJ:200PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE12NMP11GN
ESD SE12NMP11GN VR:12V IPP:136A CJ:950PF BI DFN2020
$0.059705 More

SE18N9W11GN
ESD SE18N9W11GN VR:18V IPP:40A CJ:240PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE05N2S01HZ
ESD SE05N2S01HZ VR:5V IPP:6A CJ:15PF UNI DFN0603-2L
$0.006397 More

SE05T4L14HC
ESD SE05T4L14HC VR:5V IPP:3A CJ:1PF BI SOT-363
$0.027720 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in