| Product number: | ESD-SE05D3L01G-ESOD323S |
| Manufacturer Product Number: | SE05D3L01GE |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | UNI |
| Reverse Working Voltage : | 5V |
| Breakdown Voltage : | 6V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 18A |
| Package : | SOD-323 |
| Description: | ESD SE05D3L01GE VR:5V IPP:18A CJ:1.2PF UNI SOD-323 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.068539
20
$0.053308
200
$0.038077
1000
$0.025892
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE05N9P11GN
ESD SE05N9P11GN VR:5V IPP:95A CJ:850PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE05N6R21GU
SE05N6R21GU ,BI ,VRWM:5V ,VBR:6.5V ,IPP:5A ,VC:9.5V ,9PF,DFN1006-2L
$0.003198 More

SE15D3W11GN
ESD SE15D3W11GN VR:15V IPP:55A CJ:330PF BI SOD-323
$0.036249 More

SE08T2V02GC
ESD SE08T2V02GC VR:8V IPP:15A CJ:75PF UNI SOT-23
$0.046911 More

SE05N7R02GA
ESD SE05N7R02GA VR:5V IPP:4A CJ:6PF UNI DFN1006-3L
$0.000000 More

SE12D3D01GW
ESD SE12D3D01GW VR:12V IPP:11A CJ:0.6PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE05T1D12GZ
ESD SE05T1D12GZ VR:5V IPP:5A CJ:0.75PF BI SOT-143
$0.023455 More

SE15D3V01GZ
ESD SE15D3V01GZ VR:15V IPP:11A CJ:30PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE12D3V01GZ
ESD SE12D3V01GZ VR:12V IPP:15A CJ:70PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE05N6S21HH
SE05N6S21HH ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.6V ,IPP:5A ,VC:10V ,DFN1006-2L
$0.000000 More

SE05N2C01GZ
ESD SE05N2C01GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF UNI DFN0603-2L
$0.012794 More

SE24T2T02GZ
ESD SE24T2T02GZ VR:24V IPP:6A CJ:20PF UNI SOT-23
$0.029852 More

SE05D5B01GK
SE05D5B01GK ,BI ,VRWM:5V ,VBR:7V ,IPP:4A ,VC:21V ,SOD-523
$0.000000 More

SE07D3P11GJ
ESD SE07D3P11GJ VR:7V IPP:120A CJ:750PF BI SOD-323
$0.025588 More

SE05N6R01GU
ESD SE05N6R01GU VR:5V IPP:5A CJ:9PF DFN1006-2L ,SCOCAY
$0.003625 More

SE07N6S41GZ
ESD SE07N6S41GZ VR:7V IPP:6.5A CJ:15PF UNI DFN1006-2L
$0.006397 More

SE03N6S01GZ
ESD SE03N6S01GZ VR:3.3V IPP:8A CJ:12PF UNI DFN1006-2L,SOCAY
$0.005970 More

SE12T2V12GC
ESD SE12T2V12GC VR:12V IPP:12A CJ:50PF BI SOT-23
$0.017058 More

SE08D3V01GZ
ESD SE08D3V01GZ VR:8V IPP:15A CJ:130PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE05D3P11GJ
ESD SE05D3P11GJ VR:5V IPP:120A CJ:1000PF BI SOD-323
$0.023455 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in