✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-2512-R47N2A34032SLN |
| Manufacturer Product Number: | ESRN22SR47NT |
| Manufacturer : | ELLON |
| Series : | ELLON-ESRN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 2512(2.5*2.0*1.2mm) |
| Value : | 470nH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 2.34A |
| DC Resistance : | 0.05R |
| Description: | Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,470nH ,±30% ,2.34A ,0.05R ,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRN |
| Product Type | Wire Wound Chip Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESRN _Rev_6_1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-12

ESRN32S100MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,10UH ,±20% ,0.83A ,0.265R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S1R5NT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,1.5uH ,±30% ,1.3A ,0.08R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S3R6MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,3.6UH ,±20% ,0.98A ,0.378R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S220MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,22UH ,±20% ,0.41A ,1.076R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S151MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,150uH ,±20% ,0.22A ,2.5R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S510MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,51uH ,±20% ,0.25A ,2.2R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S220MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,22uH ,±20% ,0.38A ,0.93R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S1R5NT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,1.5uH ,±30% ,1.7A ,0.07R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S150MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,15UH ,±20% ,0.71A ,0.36R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S470MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,47uH ,±20% ,0.37A ,1.1R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32SR82NT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,820nH ,±30% ,2.47A ,0.03R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S360MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,36UH ,±20% ,0.44A ,0.95R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S270MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,27UH ,±20% ,0.47A ,0.87R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S220MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,22uH ,±20% ,0.59A ,0.36R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S101MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,100uH ,±20% ,0.25A ,1.75R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S330MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,33uH ,±20% ,0.42A ,0.81R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S2R7MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,2.7UH ,±20% ,1.19A ,0.239R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN42SR33MT
Power Inductors ,4020(4.0*4.0mm) ,330nH ,±30% ,3.3A ,0.013R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S180MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,22uH ,±20% ,0.55A ,0.47R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S6R8MT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,6.8uH ,±20% ,1A ,0.2R ,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in