✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-3012-R82N2A47030SLN |
| Manufacturer Product Number: | ESRN32SR82NT |
| Manufacturer : | ELLON |
| Series : | ELLON-ESRN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3012(3.0*3.0*1.2mm) |
| Value : | 820nH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 2.47A |
| DC Resistance : | 0.03R |
| Description: | Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,820nH ,±30% ,2.47A ,0.03R ,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRN |
| Product Type | Wire Wound Chip Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESRN _Rev_6_1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03

ESRN32S5R6MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,5.6UH ,±20% ,1.13A ,0.174R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20SR56NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,560nH ,±30% ,2.18A ,0.072R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S3R3NT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,3.3uH ,±30% ,0.96A ,0.145R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S470MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,47UH ,±20% ,0.35A ,1.45R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S470MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,47uH ,±20% ,0.37A ,1.1R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S820MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,82uH ,±20% ,0.26A ,2.14R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S100MT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,10uH ,±20% ,0.75A ,0.3R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S4R7MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,4.7UH ,±20% ,0.92A ,0.401R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S5R1MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,5.1UH ,±20% ,0.82A ,0.5R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S4R7MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,1.2A ,0.09R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S6R8MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,6.8UH ,±20% ,0.85A ,0.2R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S2R2MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,2.2uH ,±20% ,2.7A ,Chip SMD ,-
$0.000000 More

ESRN41S100MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,10uH ,±20% ,0.77A ,0.265R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S4R3NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,4.3uH ,±30% ,1A ,0.14R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S3R3MT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,3.3uH ,±20% ,1.4A ,0.1R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S100MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,10UH ,±20% ,0.83A ,0.265R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S330MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,33uH ,±20% ,0.42A ,0.81R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S220MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,22UH ,±20% ,0.53A ,0.645R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S3R3NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,3.3uH ,±30% ,1.12A ,0.113R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22SR47NT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,470nH ,±30% ,2.34A ,0.05R ,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in