✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-3012-R22N3A00030SLN |
| Manufacturer Product Number: | ESRN32SR22NT |
| Manufacturer : | ELLON |
| Series : | ELLON-ESRN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3012(3.0*3.0*1.2mm) |
| Value : | 220nH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 3A |
| DC Resistance : | 0.017R |
| Description: | Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,220nH ,±30% ,3A ,0.017R ,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRN |
| Product Type | Wire Wound Chip Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESRN _Rev_6_1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-12

ESRN22S2R2MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,2.2UH ,±20% ,1.42A ,0.166R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S1R5NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,1.5UH ,±30% ,1.42A ,0.182R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S360MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,36uH ,±20% ,0.4A ,0.9R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S1R5NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,1.5uH ,±30% ,1.46A ,0.065R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN42SR33MT
Power Inductors ,4020(4.0*4.0mm) ,330nH ,±30% ,3.3A ,0.013R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20SR47NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,470nH ,±30% ,2.35A ,- ,0.061R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S3R3NT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,3.3uH ,±30% ,0.96A ,0.145R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22SR47NT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,470nH ,±30% ,2.34A ,0.05R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S100MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,10uH ,±20% ,0.84A ,0.18R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S1R0NT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,1UH ,±30% ,2.1A ,0.102R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S6R8MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,6.8uH ,±20% ,0.98A,0.19R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S101MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,100UH ,±20% ,0.25A ,2.86R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S150MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,15uH ,±20% ,0.64A ,0.34R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S1R5NT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,1.5uH ,±30% ,1.8A ,0.03R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S3R3NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,3.3UH ,±30% ,0.98A ,0.328R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S2R2NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,2.2UH ,±30% ,1.31A ,0.209R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S1R2NT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,1.2uH ,±30% ,1.45A ,0.065R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20SR56NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,560nH ,±30% ,2.18A ,0.072R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S100MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,10UH ,±20% ,0.77A ,0.25R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S6R8MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,6.8uH ,±20% ,1.06A ,0.11R ,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in