✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-2512-R68N2A13032SLN |
| Manufacturer Product Number: | ESRN22SR68NT |
| Manufacturer : | ELLON |
| Series : | ELLON-ESRN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 2512(2.5*2.0*1.2mm) |
| Value : | 680nH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 2.13A |
| DC Resistance : | 0.088R |
| Description: | Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,470nH ,±30% ,2.13A ,0.088R ,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRN |
| Product Type | Wire Wound Chip Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESRN _Rev_6_1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-12

ESRN22S4R3MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,4.3UH ,±20% ,0.95A ,0.378R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN52S470MT
Wire Wound Chip Inductors ,5020(5.0*5.0mm) ,47uH ,±20% ,700mA ,0.525R,- ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S3R3MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) 3.3UH ,±20% ,1.36A ,0.1R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S100MT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,10UH ,±20% ,0.55A ,1.092R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S100MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,10UH ,±20% ,0.68A ,0.69R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20SR47NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,470nH ,±30% ,2.35A ,- ,0.061R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S330MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,33uH ,±20% ,0.3A ,1.55R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32SR82NT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,820nH ,±30% ,2.47A ,0.03R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S2R2MT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,2.2uH ,±20% ,1.5A ,0.085R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S2R2NT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,2.2UH ,±30% ,1.55A ,0.075R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S2R7NT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,2.7UH ,±30% ,1.48A ,0.085R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S4R7MT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,4.7UH ,±20% ,0.76A ,0.563R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN42SR24MT
Power Inductors ,4020(4.0*4.0mm) ,240nH ,±30% ,4.5A ,0.011R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S3R3NT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,3.3uH ,±30% ,0.96A ,0.145R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S220MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,22UH ,±20% ,0.57A ,0.46R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S1R0NT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,1UH ,±30% ,2.1A ,0.102R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S180MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,22uH ,±20% ,0.55A ,0.47R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S270MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,27uH ,±20% ,0.35A ,1.08R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S330MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,33uH ,±20% ,0.49A ,0.53R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S4R7MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,1.2A ,0.09R ,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in