| Product number: | QD-DD046P31A301CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTA143ECA |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | PNP |
| Power Dissipation(PD) : | 200mW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-23 |
| Description: | Digital Transistors ,DTA143ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTA113ZCA
Digital Transistors ,DTA113ZCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA124ECA
Digital Transistors ,DTA124ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA114ECA
Digital Transistors ,DTA114ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA114YCA
Digital Transistors ,DTA114YCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA115TCA
Digital Transistors ,DTA115TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA143TCA
Digital Transistors ,DTA143TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA143XCA
Digital Transistors ,DTA143XCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA144TCA
Digital Transistors ,DTA144TCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA123YCA
Digital Transistors ,DTA123YCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-10

DTA144TSA
Digital Transistors ,DTA144TSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC143TCA
Digital Transistors ,DTC143TCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA143XKA
Digital Transistors ,DTA143XKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

TSC124ENND03
Digital Transistors ,TSC124ENND03 ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,56 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA144TKA
Digital Transistors ,DTA144TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA123JM
Digital Transistors ,DTA123JM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC113ZCA
Digital Transistors ,DTC113ZCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA143EKA
Digital Transistors ,DTA143EKA ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTB113ZCA
Digital Transistors ,DTB113ZCA ,PNP ,200mW ,500mA ,50V ,56 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC124EUA
Digital Transistors ,DTC124EUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA123YM
Digital Transistors ,DTA123YM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA124EE
Digital Transistors ,DTA124EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143XM
Digital Transistors ,DTA143XM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA114ECA
Digital Transistors ,DTA114ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA143ZCA
Digital Transistors ,DTA143ZCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23
$0.000000 More

TSC144TNND03
Digital Transistors ,TSC144TNND03 ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTD123YUA
Digital Transistors ,DTD123YUA ,NPN ,200mW ,500mA ,50V ,56 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC123YE
Digital Transistors ,DTC123YE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC124EM
Digital Transistors ,DTC124EM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA114TKA
Digital Transistors ,DTA114TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in