| Product number: | QD-DD013P41A308CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTA114ESA |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | PNP |
| Power Dissipation(PD) : | 300MW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | TO-92S |
| Description: | Digital Transistors ,DTA114ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTA144ESA
Digital Transistors ,DTA144ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,68 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA114YSA
Digital Transistors ,DTA114YSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,68 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA143ZSA
Digital Transistors ,DTA143ZSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,80 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA144TSA
Digital Transistors ,DTA144TSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA113ZSA
Digital Transistors ,DTA113ZSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,33 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA114TSA
Digital Transistors ,DTA114TSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,100 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA123JSA
Digital Transistors ,DTA123JSA ,P*P ,300mW ,100mA ,50V ,80 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA143ESA
Digital Transistors ,DTA143ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA124ESA
Digital Transistors ,DTA124ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,56 ,TO-92S
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-10

DTC124EKA
Digital Transistors ,DTC124EKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC124ESA
Digital Transistors ,DTC124ESA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,56 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA143TSA
Digital Transistors ,DTA143TSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,100 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA124ESA
Digital Transistors ,DTA124ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,56 ,TO-92S
$0.000000 More

TSA143TNND03
Digital Transistors ,TSA143TNND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA114EM
Digital Transistors ,DTA114EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC115EM
Digital Transistors ,DTC115EM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,82 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA114TKA
Digital Transistors ,DTA114TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC123JCA
Digital Transistors ,DTC123JCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA123JM
Digital Transistors ,DTA123JM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA144EUA
Digital Transistors ,DTA144EUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA123JKA
Digital Transistors ,DTA123JKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA143ESA
Digital Transistors ,DTA143ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC143ESA
Digital Transistors ,DTC143ESA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,20 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA123YE
Digital Transistors ,DTA123YE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA124ECA
Digital Transistors ,DTA124ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA144TKA
Digital Transistors ,DTA144TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC113ZUA
Digital Transistors ,DTC113ZUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC143XSA
Digital Transistors ,DTC143XSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA143ZKA
Digital Transistors ,DTA143ZKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in