| Product number: | QD-DD073P11A604CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTA144EM |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | PNP |
| Power Dissipation(PD) : | 100MW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-723 |
| Description: | Digital Transistors ,DTA144EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-723 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTA114TM
Digital Transistors ,DTA114TM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA143EM
Digital Transistors ,DTA143EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA143TM
Digital Transistors ,DTA143TM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA114YM
Digital Transistors ,DTA114YM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA143XM
Digital Transistors ,DTA143XM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA144TM
Digital Transistors ,DTA144TM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA124EM
Digital Transistors ,DTA124EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA114EM
Digital Transistors ,DTA114EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA123YM
Digital Transistors ,DTA123YM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA113ZM
Digital Transistors ,DTA113ZM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-10

DTC115EE
Digital Transistors ,DTC115EE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,82 ,SOT-523
$0.000000 More

TSA143ENND03
Digital Transistors ,TSA143ENND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA114ECA
Digital Transistors ,DTA114ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC143ZE
Digital Transistors ,DTC143ZE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC114YE
Digital Transistors ,DTC114YE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC144EE
Digital Transistors ,DTC144EE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC114YM
Digital Transistors ,DTC114YM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC143TE
Digital Transistors ,DTC143TE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143XE
Digital Transistors ,DTA143XE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC123JM
Digital Transistors ,DTC123JM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC114TCA
Digital Transistors ,DTC114TCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC114YUA
Digital Transistors ,DTC114YUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA114ESA
Digital Transistors ,DTA114ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC143ZSA
Digital Transistors ,DTC143ZSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,80 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC144TSA
Digital Transistors ,DTC144TSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,100 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC144TM
Digital Transistors ,DTC144TM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC124ESA
Digital Transistors ,DTC124ESA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,56 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA123YUA
Digital Transistors ,DTA123YUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA144TM
Digital Transistors ,DTA144TM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA124EM
Digital Transistors ,DTA124EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-723
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in