| Product number: | QD-DD005P31A426CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTA113ZKA |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | PNP |
| Power Dissipation(PD) : | 200mW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-23-3L |
| Description: | Digital Transistors ,DTA113ZKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23-3L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTA123JKA
Digital Transistors ,DTA123JKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA114TKA
Digital Transistors ,DTA114TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA114EKA
Digital Transistors ,DTA114EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA144TKA
Digital Transistors ,DTA144TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA114YKA
Digital Transistors ,DTA114YKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA143ZKA
Digital Transistors ,DTA143ZKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA144EKA
Digital Transistors ,DTA144EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA124EKA
Digital Transistors ,DTA124EKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA143TKA
Digital Transistors ,DTA143TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-30

TSA124ENND03
Digital Transistors ,TSA124ENND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,56 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA143XSA
Digital Transistors ,DTA143XSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,30 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC124EE
Digital Transistors ,DTC124EE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC143ESA
Digital Transistors ,DTC143ESA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,20 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA113ZSA
Digital Transistors ,DTA113ZSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,33 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC114EM
Digital Transistors ,DTC114EM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA114EE
Digital Transistors ,DTA114EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC143ZM
Digital Transistors ,DTC143ZM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-723
$0.000000 More

DTD113ZUA
Digital Transistors ,DTD113ZUA ,NPN ,200mW ,500mA ,50V ,56 ,SOT-323
$0.000000 More

TSA114TNND03
Digital Transistors ,TSA114TNND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTA143XKA
Digital Transistors ,DTA143XKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC114TUA
Digital Transistors ,DTC114TUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTA114EUA
Digital Transistors ,DTA114EUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-323
$0.000000 More

DTB113ZCA
Digital Transistors ,DTB113ZCA ,PNP ,200mW ,500mA ,50V ,56 ,SOT-23
$0.000000 More

DTD123YUA
Digital Transistors ,DTD123YUA ,NPN ,200mW ,500mA ,50V ,56 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC114WM
Digital Transistors ,DTC114WM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,24 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC143TE
Digital Transistors ,DTC143TE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA144ESA
Digital Transistors ,DTA144ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,68 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA123JCA
Digital Transistors ,DTA123JCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC114TKA
Digital Transistors ,DTC114TKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in