| Product number: | QD-DD155N31A702CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTC143ZUA |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Power Dissipation(PD) : | 200mW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-323 |
| Description: | Digital Transistors ,DTC143ZUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-323 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTC143EUA
Digital Transistors ,DTC143EUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,20 ,SOT-323
$0.012770 More

DTC123JUA
Digital Transistors ,DTC123JUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC143TUA
Digital Transistors ,DTC143TUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC113ZUA
Digital Transistors ,DTC113ZUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC114YUA
Digital Transistors ,DTC114YUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC144EUA
Digital Transistors ,DTC144EUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC144TUA
Digital Transistors ,DTC144TUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC114TUA
Digital Transistors ,DTC114TUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC123YUA
Digital Transistors ,DTC123YUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-30

DTC143ZCA
Digital Transistors ,DTC143ZCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA114EM
Digital Transistors ,DTA114EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA143ECA
Digital Transistors ,DTA143ECA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA114YCA
Digital Transistors ,DTA114YCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA113ZSA
Digital Transistors ,DTA113ZSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,33 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC143XUA
Digital Transistors ,DTC143XUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC114YCA
Digital Transistors ,DTC114YCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA123JE
Digital Transistors ,DTA123JE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143TM
Digital Transistors ,DTA143TM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC143EUA
Digital Transistors ,DTC143EUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,20 ,SOT-323
$0.012770 More

DTC144EKA
Digital Transistors ,DTC144EKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA123JUA
Digital Transistors ,DTA123JUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC113ZCA
Digital Transistors ,DTC113ZCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC144TM
Digital Transistors ,DTC144TM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTC144ECA
Digital Transistors ,DTC144ECA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA144TM
Digital Transistors ,DTA144TM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA114TE
Digital Transistors ,DTA114TE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC143TSA
Digital Transistors ,DTC143TSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,100 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC114WM
Digital Transistors ,DTC114WM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,24 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA144ESA
Digital Transistors ,DTA144ESA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,68 ,TO-92S
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in