| Product number: | QD-DD144N31A301CJ |
| Manufacturer Product Number: | DTC143XCA |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Digital Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Power Dissipation(PD) : | 200mW |
| Output Current (mA) : | 100mA |
| Supply Voltage (V) : | 50V |
| Package : | SOT-23 |
| Description: | Digital Transistors ,DTC143XCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

DTC113ZCA
Digital Transistors ,DTC113ZCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC114ECA
Digital Transistors ,DTC114ECA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC114TCA
Digital Transistors ,DTC114TCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC143ECA
Digital Transistors ,DTC143ECA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,20 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC114WCA
Digital Transistors ,DTC114WCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,24 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC144TCA
Digital Transistors ,DTC144TCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC123YCA
Digital Transistors ,DTC123YCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC114YCA
Digital Transistors ,DTC114YCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-23
$0.000000 More

DTC143ZCA
Digital Transistors ,DTC143ZCA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-13

DTA144TKA
Digital Transistors ,DTA144TKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,100 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA114TSA
Digital Transistors ,DTA114TSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,100 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC123JUA
Digital Transistors ,DTC123JUA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-323
$0.000000 More

TSA143ZNND03
Digital Transistors ,TSA143ZNND03 ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DTC114WE
Digital Transistors ,DTC114WE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,24 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC123JE
Digital Transistors ,DTC123JE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC144EE
Digital Transistors ,DTC144EE ,NPN ,150mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-523
$0.000000 More

DTC143ZSA
Digital Transistors ,DTC143ZSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,80 ,TO-92S
$0.000000 More

DTA114EE
Digital Transistors ,DTA114EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA124EE
Digital Transistors ,DTA124EE ,PNP ,150mW ,100mA ,50V ,56 ,SOT-523
$0.000000 More

DTA143XCA
Digital Transistors ,DTA143XCA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,30 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA123YUA
Digital Transistors ,DTA123YUA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-323
$0.000000 More

DTC123YSA
Digital Transistors ,DTC123YSA ,NPN ,300mW ,100mA ,50V ,33 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC123YKA
Digital Transistors ,DTC123YKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTB113ZCA
Digital Transistors ,DTB113ZCA ,PNP ,200mW ,500mA ,50V ,56 ,SOT-23
$0.000000 More

DTA113ZKA
Digital Transistors ,DTA113ZKA ,PNP ,200mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTC143ZKA
Digital Transistors ,DTC143ZKA ,NPN ,200mW ,100mA ,50V ,80 ,SOT-23-3L
$0.000000 More

DTA144EM
Digital Transistors ,DTA144EM ,PNP ,100mW ,100mA ,50V ,68 ,SOT-723
$0.000000 More

DTA114YSA
Digital Transistors ,DTA114YSA ,PNP ,300mW ,100mA ,50V ,68 ,TO-92S
$0.000000 More

DTC123YM
Digital Transistors ,DTC123YM ,NPN ,100mW ,100mA ,50V ,33 ,SOT-723
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in