| Product number: | MOS-MNM1052W00M2965017CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJPF01N65B |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 2W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 1A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 650V |
| Package : | TO-220F |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJPF01N65B ,2W ,1A ,650V ,TO-220F |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-20

M7002TTD03
MOS ,N-ch ,M7002TTD03 ,0.15W ,0.115A ,60V ,WBFBP-03A
$0.000000 More

CJPF12N60
MOS ,N-ch ,CJPF12N60 ,2W ,10A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJ2304
MOS ,N-ch ,CJ2304 ,0.35W ,3.3A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJB04N60A
MOS ,N-ch ,CJB04N60A ,2W ,4A ,600V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJ4153
MOS ,N-ch ,CJ4153 ,0.15W ,0.915A ,20V ,SOT-523
$0.000000 More

2N7002KW
MOS ,N-ch ,2N7002KW ,0.2W ,0.34A ,60V ,SOT-323
$0.000000 More

CJ2306
MOS ,N-ch ,CJ2306 ,0.75W ,3.16A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJQ4410
MOS ,N-ch ,CJQ4410 ,1.4W ,7.5A ,30V ,SOP8
$0.000000 More

CJL3415
MOS ,P-ch ,CJL3415 ,0.35W ,-4A ,-20V ,SOT-23-6L
$0.000000 More

CJU02N65
MOS ,N-ch ,CJU02N65 ,1.25W ,2A ,650V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJQ4459
MOS ,P-ch ,CJQ4459 ,1.25W ,-6.5A ,-30V ,SOP8
$0.000000 More

CJB04N65A
MOS ,N-ch ,CJB04N65A ,2W ,4A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJPF12N65
MOS ,N-ch ,CJPF12N65 ,2W ,12A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

CJP02N60
MOS ,N-ch ,CJP02N60 ,2W ,2A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJ3402
MOS ,N-ch ,CJ3402 ,0.35W ,4A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ2302
MOS ,N-ch ,CJ2302 ,0.35W ,2.1A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJP02N65
MOS ,N-ch ,CJP02N65 ,2W ,2A ,650V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJB04N65
MOS ,N-ch ,CJB04N65 ,2W ,4A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More

BSS138K
MOS ,N-ch ,BSS138K ,0.35W ,0.22A ,50V ,SOT-23
$0.000000 More

CJP01N65B
MOS ,N-ch ,CJP01N65B ,2W ,1A ,650V ,TO-220-3L
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in