| Product number: | MOS-MNM0701W25M36F3013CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJQ4459 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | P-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 1.25W |
| Continuous Drain Current (ID) : | -6.5A |
| Drain-Source Voltage (V) : | -30V |
| Package : | SOP8 |
| Description: | MOS ,P-ch ,CJQ4459 ,1.25W ,-6.5A ,-30V ,SOP8 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-20

CJ2304
MOS ,N-ch ,CJ2304 ,0.35W ,3.3A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJPF04N60A
MOS ,N-ch ,CJPF04N60A ,2W ,4A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJ2101
MOS ,P-ch ,CJ2101 ,0.29W ,-1.4A ,-8V ,SOT-323
$0.000000 More

CJQ4438
MOS ,N-ch ,CJQ4438 ,1.25W ,8.2A ,60V ,SOP8
$0.000000 More

CJ3406
MOS ,N-ch ,CJ3406 ,0.35W ,3.6A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJU4828
MOS ,N-ch ,CJU4828 ,1.25W ,4.5A ,60V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJB01N65B
MOS ,N-ch ,CJB01N65B ,2W ,1A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJD04N60
MOS ,N-ch ,CJD04N60 ,1.25W ,4A ,600V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJD4410
MOS ,N-ch ,CJD4410 ,1W ,7.5A ,30V ,TO-251-3L(4R)
$0.000000 More

CJ2302S
MOS ,N-ch ,CJ2302S ,0.35W ,2.1A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

2N7002
MOS ,N-ch ,2N7002 ,0.225W ,0.115A ,60V ,SOT-23
$0.009982 More

CJA9452
MOS ,N-ch ,CJA9452 ,0.5W ,4A ,20V ,SOT-89-3L
$0.000000 More

CJ2310
MOS ,N-ch ,CJ2310 ,0.35W ,3A ,60V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ1012
MOS ,N-ch ,CJ1012 ,0.15W ,0.5A ,20V ,SOT-523
$0.000000 More

2SK3018
MOS ,N-ch ,2SK3018 ,0.2W ,0.1A ,30V ,SOT-323
$0.000000 More

CJ2303
MOS ,P-ch ,CJ2303 ,0.35W ,-1.9A ,-30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJL3415
MOS ,P-ch ,CJL3415 ,0.35W ,-4A ,-20V ,SOT-23-6L
$0.000000 More

CJPF08N60
MOS ,N-ch ,CJPF08N60 ,2W ,8A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJP04N60A
MOS ,N-ch ,CJP04N60A ,2W ,4A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJPF08N65
MOS ,N-ch ,CJPF08N65 ,2W ,8A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in