| Product number: | MOS-MNM0831W80M3975V15CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJP75N75 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 1.8W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 78A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 75V |
| Package : | TO-220-3L |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJP75N75 ,1.8W ,78A ,75V ,TO-220-3L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-20

CJ3415
MOS ,P-ch ,CJ3415 ,0.35W ,-4A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJPF04N60A
MOS ,N-ch ,CJPF04N60A ,2W ,4A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJPF12N60
MOS ,N-ch ,CJPF12N60 ,2W ,10A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJD4435
MOS ,P-ch ,CJD4435 ,1W ,-9.1A ,-30V ,TO-251-3L(4R)
$0.000000 More

CJ3420
MOS ,N-ch ,CJ3420 ,0.35W ,6A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJA9452
MOS ,N-ch ,CJA9452 ,0.5W ,4A ,20V ,SOT-89-3L
$0.000000 More

2N7002T
MOS ,N-ch ,2N7002T ,0.15W ,0.115A ,60V ,SOT-523
$0.000000 More

CJK3407
MOS ,P-ch ,CJK3407 ,0.3W ,-4.1A ,-30V ,SOT-23-3L
$0.000000 More

CJ2302S
MOS ,N-ch ,CJ2302S ,0.35W ,2.1A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

BSS138K
MOS ,N-ch ,BSS138K ,0.35W ,0.22A ,50V ,SOT-23
$0.000000 More

IRF830
MOS ,N-ch ,IRF830 ,2W ,4.5A ,500V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJP04N65
MOS ,N-ch ,CJP04N65 ,2W ,4A ,650V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJPF02N65
MOS ,N-ch ,CJPF02N65 ,2W ,2A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

CJPF08N60
MOS ,N-ch ,CJPF08N60 ,2W ,8A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJ2309A
MOS ,CJ2309A ,P-ch ,0.35W ,-2A ,-60V ,- ,SOT-23
$0.036186 More

CJ2302
MOS ,N-ch ,CJ2302 ,0.35W ,2.1A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

2N7002
MOS ,N-ch ,2N7002 ,0.225W ,0.115A ,60V ,SOT-23
$0.009982 More

CJB04N60A
MOS ,N-ch ,CJB04N60A ,2W ,4A ,600V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJV01N60
MOS ,N-ch ,CJV01N60 ,0.625W ,1A ,600V ,TO-92
$0.000000 More

CJD4410
MOS ,N-ch ,CJD4410 ,1W ,7.5A ,30V ,TO-251-3L(4R)
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in