| Product number: | MOS-MNM0842W00M2965016CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJB01N65B |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 2W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 1A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 650V |
| Package : | TO-263-2L |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJB01N65B ,2W ,1A ,650V ,TO-263-2L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

CJK3415
MOS ,P-ch ,CJK3415 ,0.3W ,-4A ,-20V ,SOT-23-3L
$0.000000 More

CJP02N65
MOS ,N-ch ,CJP02N65 ,2W ,2A ,650V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJPF10N60
MOS ,N-ch ,CJPF10N60 ,2W ,10A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJPF12N65
MOS ,N-ch ,CJPF12N65 ,2W ,12A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

CJ2305
MOS ,P-ch ,CJ2305 ,0.35W ,-4.1A ,-12V ,SOT-23
$0.026203 More

CJL3443
MOS ,P-ch ,CJL3443 ,0.35W ,-4A ,-20V ,SOT-23-6L
$0.000000 More

2SK3018
MOS ,N-ch ,2SK3018 ,0.35W ,0.1A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJB04N65A
MOS ,N-ch ,CJB04N65A ,2W ,4A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More

2N7000
MOS ,N-ch ,2N7000 ,0.35W ,0.2A ,60V ,TO-92
$0.000000 More

IRFB830
MOS ,N-ch ,IRFB830 ,2W ,4.5A ,500V ,TO-263-3L
$0.000000 More

CJD02N60
MOS ,N-ch ,CJD02N60 ,1.25W ,2A ,600V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJD04N60
MOS ,N-ch ,CJD04N60 ,1.25W ,4A ,600V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJK2305
MOS ,P-ch ,CJK2305 ,0.3W ,-3.5A ,-20V ,SOT-23-3L
$0.000000 More

CJPF04N60
MOS ,N-ch ,CJPF04N60 ,2W ,4A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJP75N80
MOS ,N-ch ,CJP75N80 ,2W ,80A ,75V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJB71N90
MOS ,N-ch ,CJB71N90 ,2W ,90A ,71V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJ3415
MOS ,P-ch ,CJ3415 ,0.35W ,-4A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJD01N60
MOS ,N-ch ,CJD01N60 ,1W ,1A ,600V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJK3407
MOS ,P-ch ,CJK3407 ,0.3W ,-4.1A ,-30V ,SOT-23-3L
$0.000000 More

BSS138
MOS ,N-ch ,BSS138 ,0.35W ,0.22A ,50V ,SOT-23
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in