| Product number: | MOS-MNM0882W00M2665016CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJB04N65A |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 2W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 4A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 650V |
| Package : | TO-263-2L |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJB04N65A ,2W ,4A ,650V ,TO-263-2L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

2SK3018
MOS ,N-ch ,2SK3018 ,0.2W ,0.1A ,30V ,SOT-323
$0.000000 More

CJD4410
MOS ,N-ch ,CJD4410 ,1W ,7.5A ,30V ,TO-251-3L(4R)
$0.000000 More

CJ2305
MOS ,P-ch ,CJ2305 ,0.35W ,-4.1A ,-12V ,SOT-23
$0.026203 More

CJ2321
MOS ,P-ch ,CJ2321 ,0.35W ,-2.9A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ2309A
MOS ,CJ2309A ,P-ch ,0.35W ,-2A ,-60V ,- ,SOT-23
$0.036186 More

CJ2307
MOS ,P-ch ,CJ2307 ,1.1W ,-2.7A ,-30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJPF02N65
MOS ,N-ch ,CJPF02N65 ,2W ,2A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

CJ3400
MOS ,N-ch ,CJ3400 ,0.35W ,5.8A ,30V ,SOT-23
$0.020713 More

CJA03N10
MOS ,N-ch ,CJA03N10 ,0.5W ,3A ,100V ,SOT-89-3L
$0.000000 More

2N7002W
MOS ,N-ch ,2N7002W ,0.2W ,0.115A ,60V ,SOT-323
$0.000000 More

CJW1012
MOS ,N-ch ,CJW1012 ,0.275W ,0.5A ,20V ,SOT-323
$0.000000 More

CJB04N65
MOS ,N-ch ,CJB04N65 ,2W ,4A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More

M7002NND03
MOS ,N-ch ,M7002NND03 ,0.15W ,0.115A ,60V ,WBFBP-03B
$0.000000 More

CJ3134K
MOS ,N-ch ,CJ3134K ,0.15W ,0.75A ,20V ,SOT-723
$0.019715 More

2N7002
MOS ,N-ch ,2N7002 ,0.225W ,0.115A ,60V ,SOT-23
$0.009982 More

2SK3018
MOS ,N-ch ,2SK3018 ,0.35W ,0.1A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ2101
MOS ,P-ch ,CJ2101 ,0.29W ,-1.4A ,-8V ,SOT-323
$0.000000 More

2N7002K
MOS ,N-ch ,2N7002K ,0.35W ,0.34A ,60V ,SOT-23
$0.000000 More

CJK3407
MOS ,P-ch ,CJK3407 ,0.3W ,-4.1A ,-30V ,SOT-23-3L
$0.000000 More

CJPF12N65
MOS ,N-ch ,CJPF12N65 ,2W ,12A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in