| Product number: | MOS-MNM0731W25M2965014CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJU01N65B |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 1.25W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 1A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 650V |
| Package : | TO-252-2L(4R) |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJU01N65B ,1.25W ,1A ,650V ,TO-252-2L(4R) |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-19

CJU04N65
MOS ,N-ch ,CJU04N65 ,1.25W ,4A ,650V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJ2304
MOS ,N-ch ,CJ2304 ,0.35W ,3.3A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJV01N60
MOS ,N-ch ,CJV01N60 ,0.625W ,1A ,600V ,TO-92
$0.000000 More

CJU02N65
MOS ,N-ch ,CJU02N65 ,1.25W ,2A ,650V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJD02N65
MOS ,N-ch ,CJD02N65 ,1.25W ,2A ,650V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJU4828
MOS ,N-ch ,CJU4828 ,1.25W ,4.5A ,60V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJQ9435
MOS ,P-ch ,CJQ9435 ,1.25W ,-5.1A ,-30V ,SOP8
$0.000000 More

IRF730
MOS ,N-ch ,IRF730 ,2W ,5.5A ,400V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJK2305
MOS ,P-ch ,CJK2305 ,0.3W ,-3.5A ,-20V ,SOT-23-3L
$0.000000 More

CJ2303
MOS ,P-ch ,CJ2303 ,0.35W ,-1.9A ,-30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJQ4410
MOS ,N-ch ,CJQ4410 ,1.4W ,7.5A ,30V ,SOP8
$0.000000 More

CJB71N90
MOS ,N-ch ,CJB71N90 ,2W ,90A ,71V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJW1012
MOS ,N-ch ,CJW1012 ,0.275W ,0.5A ,20V ,SOT-323
$0.000000 More

CJP07N60
MOS ,N-ch ,CJP07N60 ,2W ,7A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJV01N65B
MOS ,N-ch ,CJV01N65B ,0.625W ,1A ,650V ,TO-92
$0.000000 More

CJPF08N60
MOS ,N-ch ,CJPF08N60 ,2W ,8A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJ3139K
MOS ,P-ch ,CJ3139K ,0.15W ,-0.66A ,-20V ,SOT-723
$0.019715 More

CJP04N60
MOS ,N-ch ,CJP04N60 ,2W ,4A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJ8820
MOS ,N-ch ,CJ8820 ,0.3W ,7A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJP85N80
MOS ,N-ch ,CJP85N80 ,2W ,80A ,85V ,TO-220-3L
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in