| Product number: | MOS-MNM0872W00M2665016CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJB04N65 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 2W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 4A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 650V |
| Package : | TO-263-2L |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJB04N65 ,2W ,4A ,650V ,TO-263-2L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-20

CJP05N60
MOS ,N-ch ,CJP05N60 ,2W ,4.5A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJP07N60
MOS ,N-ch ,CJP07N60 ,2W ,7A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJQ4435
MOS ,P-ch ,CJQ4435 ,1.4W ,-9.1A ,-30V ,SOP8
$0.000000 More

CJ3407
MOS ,P-ch ,CJ3407 ,0.35W ,-4.1A ,-30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJPF10N60
MOS ,N-ch ,CJPF10N60 ,2W ,10A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJB10N60
MOS ,N-ch ,CJB10N60 ,2W ,10A ,600V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJPF04N60
MOS ,N-ch ,CJPF04N60 ,2W ,4A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

2SK3018
MOS ,N-ch ,2SK3018 ,0.2W ,0.1A ,30V ,SOT-323
$0.000000 More

CJ2321
MOS ,P-ch ,CJ2321 ,0.35W ,-2.9A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJP02N65
MOS ,N-ch ,CJP02N65 ,2W ,2A ,650V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJ3420
MOS ,N-ch ,CJ3420 ,0.35W ,6A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJPF05N60B
MOS ,N-ch ,CJPF05N60B ,2W ,5A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJU04N65
MOS ,N-ch ,CJU04N65 ,1.25W ,4A ,650V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJ2102
MOS ,N-ch ,CJ2102 ,0.2W ,2.1A ,20V ,SOT-323
$0.000000 More

CJB04N60A
MOS ,N-ch ,CJB04N60A ,2W ,4A ,600V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJD04N60
MOS ,N-ch ,CJD04N60 ,1.25W ,4A ,600V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJPF12N60
MOS ,N-ch ,CJPF12N60 ,2W ,10A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJ2307
MOS ,P-ch ,CJ2307 ,1.1W ,-2.7A ,-30V ,SOT-23
$0.000000 More

BSS138
MOS ,N-ch ,BSS138 ,0.35W ,0.22A ,50V ,SOT-23
$0.000000 More

CJPF07N60
MOS ,N-ch ,CJPF07N60 ,2W ,7A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in