| Product number: | DK-K17230V0A200260207CJ |
| Manufacturer Product Number: | BAT54CW |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Schottky Diodes |
| Product Type : | Schottky Diodes |
| Voltage(VR) : | 30V |
| Current (IO) : | 200mA |
| Forward Voltage(VF) : | 1V |
| Power dissipation(Pd) : | 200mW |
| Packge : | SOT-323 |
| Description: | Schottky Diodes ,BAT54CW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-323 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Schottky Diodes |
| Product Type | Schottky Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

RB425D
Schottky Diodes ,RB425D ,VR:40V ,IO:100mA ,VF:0.55V ,PD:250mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAS70W-04
Schottky Diodes ,BAS70W-04 ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-323
$0.000000 More

BAS40W
Schottky Diodes ,BAS40W ,VR:40V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOT-323
$0.000000 More

DS160-40THD02
Schottky Diodes ,DS160-40THD02 ,VR:40V ,IO:1000mA ,VF:0.55V ,PD:150mW ,WBFBP-02L
$0.000000 More

B5817W
Schottky Diodes ,B5817W ,VR:20V ,IO:1000mA ,VF:0.75V ,PD:450mW ,SOD-123
$0.000000 More

BAS70TW
Schottky Diodes ,BAS70TW ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAT54SW
Schottky Diodes ,BAT54SW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-323
$0.000000 More

BAT54AT
Schottky Diodes ,BAT54AT ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:50mW ,SOT-523
$0.000000 More

RB520S-30
Schottky Diodes ,RB520S-30 ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:0.6V ,PD:150mW ,SOD-523
$0.009397 More

RB706F-40
Schottky Diodes ,RB706F-40 ,VR:40V ,IO:30mA ,VF:0.37V ,PD:200mW ,SOT-323
$0.000000 More

BAR43
Schottky Diodes ,BAR43 ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

MBRX0520
Schottky Diodes ,MBRX0520 ,VR:20V ,IO:500mA ,VF:0.45V ,PD:250mW ,SOD-323
$0.000000 More

BAS40V
Schottky Diodes ,BAS40V ,VR:40V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOT-563
$0.000000 More

BAT64X
Schottky Diodes ,BAT64X ,VR:40V ,IO:250mA ,VF:0.75V ,PD:150mW ,SOD-523
$0.000000 More

RB501G-40
Schottky Diodes ,RB501G-40 ,VR:40V ,IO:100mA ,VF:0.55V ,PD:100mW ,SOD-723
$0.000000 More

RB717F
Schottky Diodes ,RB717F ,VR:40V ,IO:30mA ,VF:0.37V ,PD:200mW ,SOT-323
$0.000000 More

RB400D
Schottky Diodes ,RB400D ,VR:40V ,IO:500mA ,VF:0.55V ,PD:250mW ,SOT-23
$0.000000 More

SD103AWS
Schottky Diodes ,SD103AWS ,VR:40V ,- ,VF:0.6V ,PD:200mW ,SOD-323
$0.000000 More

BAS70DW-05
Schottky Diodes ,BAS70DW-05 ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

1SS372
Schottky Diodes ,1SS372 ,VR:10V ,IO:100mA ,VF:0.5V ,PD:100mW ,SOT-323
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in