| Product number: | DK-K18030V0A200260209CJ |
| Manufacturer Product Number: | BAT54TW |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Schottky Diodes |
| Product Type : | Schottky Diodes |
| Voltage(VR) : | 30V |
| Current (IO) : | 200mA |
| Forward Voltage(VF) : | 1V |
| Power dissipation(Pd) : | 200mW |
| Packge : | SOT-363 |
| Description: | Schottky Diodes ,BAT54TW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Schottky Diodes |
| Product Type | Schottky Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

BAT54ADW
Schottky Diodes ,BAT54ADW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAT54BRW
Schottky Diodes ,BAT54BRW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAT54CDW
Schottky Diodes ,BAT54CDW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAT54SDW
Schottky Diodes ,BAT54SDW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAT54DW
Schottky Diodes ,BAT54DW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAT54JW
Schottky Diodes ,BAT54JW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

RB551V-30
Schottky Diodes ,RB551V-30 ,VR:30V ,IO:500mA ,VF:0.47V ,PD:200mW ,SOD-323
$0.000000 More

BAT46W
Schottky Diodes ,BAT46W ,VR:100V ,IO:150mA ,VF:1V ,PD:500mW ,SOD-123
$0.000000 More

RB521CS-30
Schottky Diodes ,RB521CS-30 ,VR:30V ,IO:100mA ,VF:0.5V ,PD:100mW ,SOD-923
$0.000000 More

B0530W
Schottky Diodes ,B0530W ,VR:30V ,IO:500mA ,VF:0.43V ,PD:410mW ,SOD-123
$0.000000 More

SD103CW
Schottky Diodes ,SD103CW ,VR:20V ,- ,VF:0.6V ,PD:400mW ,SOD-123
$0.000000 More

RB461F
Schottky Diodes ,RB461F ,VR:20V ,IO:700mA ,VF:0.49V ,PD:150mW ,SOT-323
$0.000000 More

MBR0560
Schottky Diodes ,MBR0560 ,VR:60V ,IO:500mA ,VF:0.7V ,PD:410mW ,SOD-123
$0.000000 More

BAS70
Schottky Diodes ,BAS70 ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

RB481K
Schottky Diodes ,RB481K ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:0.5V ,PD:150mW ,SOT-353
$0.000000 More

MBRX0530
Schottky Diodes ,MBRX0530 ,VR:30V ,IO:500mA ,VF:0.55V ,PD:250mW ,SOD-323
$0.000000 More

SD103AWS
Schottky Diodes ,SD103AWS ,VR:40V ,- ,VF:0.6V ,PD:200mW ,SOD-323
$0.000000 More

BAS70T
Schottky Diodes ,BAS70T ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOT-523
$0.000000 More

MBR0580
Schottky Diodes ,MBR0580 ,VR:20V ,IO:500mA ,VF:0.8V ,PD:250mW ,SOD-123
$0.000000 More

MBRX0520
Schottky Diodes ,MBRX0520 ,VR:20V ,IO:500mA ,VF:0.45V ,PD:250mW ,SOD-323
$0.000000 More

RB715W
Schottky Diodes ,RB715W ,VR:40V ,IO:30mA ,VF:0.37V ,PD:150mW ,SOT-523
$0.000000 More

BAS70DW-05
Schottky Diodes ,BAS70DW-05 ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

1SS344
Schottky Diodes ,1SS344 ,VR:20V ,IO:500mA ,VF:0.55V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAS70-04T
Schottky Diodes ,BAS70-04T ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOT-523
$0.000000 More

BAT42W
Schottky Diodes ,BAT42W ,VR:30V ,- ,VF:0.65V ,PD:200mW ,SOD-123
$0.000000 More

SD103ATW
Schottky Diodes ,SD103ATW ,VR:40V ,IO:175mA ,VF:0.5V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in