| Product number: | MOS-MNM0781W25M2665014CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJU04N65A |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 1.25W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 4A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 650V |
| Package : | TO-252-2L(4R) |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJU04N65A ,1.25W ,4A ,650V ,TO-252-2L(4R) |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-20

CJK3415
MOS ,P-ch ,CJK3415 ,0.3W ,-4A ,-20V ,SOT-23-3L
$0.000000 More

CJU02N60
MOS ,N-ch ,CJU02N60 ,1.25W ,2A ,600V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJPF08N60
MOS ,N-ch ,CJPF08N60 ,2W ,8A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJ3404
MOS ,N-ch ,CJ3404 ,0.35W ,5.8A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

BSS138K
MOS ,N-ch ,BSS138K ,0.35W ,0.22A ,50V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ3415
MOS ,P-ch ,CJ3415 ,0.35W ,-4A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJD02N65
MOS ,N-ch ,CJD02N65 ,1.25W ,2A ,650V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJ3402
MOS ,N-ch ,CJ3402 ,0.35W ,4A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ2301S
MOS ,P-ch ,CJ2301S ,0.35W ,-2.3A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJV01N65B
MOS ,N-ch ,CJV01N65B ,0.625W ,1A ,650V ,TO-92
$0.000000 More

CJ2309A
MOS ,CJ2309A ,P-ch ,0.35W ,-2A ,-60V ,- ,SOT-23
$0.036186 More

CJU04N65
MOS ,N-ch ,CJU04N65 ,1.25W ,4A ,650V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJD04N60
MOS ,N-ch ,CJD04N60 ,1.25W ,4A ,600V ,TO-251-3L
$0.000000 More

M7002NND03
MOS ,N-ch ,M7002NND03 ,0.15W ,0.115A ,60V ,WBFBP-03B
$0.000000 More

CJD02N60
MOS ,N-ch ,CJD02N60 ,1.25W ,2A ,600V ,TO-251-3L
$0.000000 More

CJP75N80
MOS ,N-ch ,CJP75N80 ,2W ,80A ,75V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJ8810
MOS ,N-ch ,CJ8810 ,0.3W ,7A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJA03N10
MOS ,N-ch ,CJA03N10 ,0.5W ,3A ,100V ,SOT-89-3L
$0.000000 More

CJB04N65A
MOS ,N-ch ,CJB04N65A ,2W ,4A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJ2321
MOS ,P-ch ,CJ2321 ,0.35W ,-2.9A ,-20V ,SOT-23
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in