| Product number: | QT-TQT286N15VC03060501CJS |
| Manufacturer Product Number: | 2SD1757K |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type : | Bipolar Transistors |
| Polarity : | NPN |
| Emitter Voltage(VCEO) : | 15V |
| Base Voltage(VCBO) : | 30V |
| Power Disspation : | 150mW |
| package : | SOT-23 |
| Description: | Bipolar Transistors ,2SD1757K ,NPN ,VCEO:15V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,AAS |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-TRANSISTOR |
| Product Type | Bipolar Transistors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-20

2SB624
Bipolar Transistors ,2SB624 ,PNP ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,700mA ,SOT-23,BV2
$0.000000 More

PZTA94
Bipolar Transistors ,PZTA94 ,PNP ,VCEO:400V ,VCBO: 400V ,1000mW ,200mA ,SOT-223
$0.000000 More

BC848
Bipolar Transistors ,BC848 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 30V ,200mW ,100mA ,SOT-23,1L
$0.000000 More

BC807
Bipolar Transistors ,BC807 ,PNP ,VCEO:45V ,VCBO: 50V ,300mW ,500mA ,SOT-23,5A
$0.000000 More

2SC5344
Bipolar Transistors ,2SC5344 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,200mW ,800mA ,SOT-23,FAY
$0.000000 More

2SD0602
Bipolar Transistors ,2SD0602 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,500mA ,SOT-23,WR1
$0.000000 More

2SA1162
Bipolar Transistors ,2SA1162 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 50V ,150mW ,150mA ,SOT-23,SY
$0.000000 More

KTC3879
Bipolar Transistors ,KTC3879 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,150mW ,50mA ,SOT-23,RY
$0.000000 More

BCP52
Bipolar Transistors ,BCP52 ,PNP ,VCEO:60V ,VCBO: 60V ,1500mW ,1000mA ,SOT-223,10
$0.000000 More

2PD601AW
Bipolar Transistors ,2PD601AW ,NPN ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-323,6E
$0.000000 More

2SA1585
Bipolar Transistors ,2SA1585 ,PNP ,VCEO:20V ,VCBO: 20V ,350mW ,2000mA ,SOT-23,R
$0.000000 More

2SD596
Bipolar Transistors ,2SD596 ,NPN ,VCEO:25V ,VCBO: 30V ,200mW ,700mA ,SOT-23,1
$0.000000 More

2SC4180
Bipolar Transistors ,2SC4180 ,NPN ,VCEO:120V ,VCBO: 120V ,150mW ,50mA ,SOT-323,D16
$0.000000 More

2SA812
Bipolar Transistors ,2SA812 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 60V ,200mW ,100mA ,SOT-23,M7
$0.000000 More

BCP68
Bipolar Transistors ,BCP68 ,NPN ,VCEO:20V ,VCBO: 32V ,1000mW ,1000mA ,SOT-223,25
$0.000000 More

BC848
Bipolar Transistors ,BC848 ,NPN ,VCEO:30V ,VCBO: 30V ,200mW ,100mA ,SOT-23,1J
$0.000000 More

2SA1298
Bipolar Transistors ,2SA1298 ,PNP ,VCEO:30V ,VCBO: 35V ,200mW ,800mA ,SOT-23.IY
$0.000000 More

2SA1179
Bipolar Transistors ,2SA1179 ,PNP ,VCEO:50V ,VCBO: 55V ,200mW ,150mA ,SOT-23
$0.000000 More

2SA1013
Bipolar Transistors ,2SA1013 ,PNP ,VCEO:160V ,VCBO: 160V ,900mW ,1000mA ,TO-92MOD,R
$0.000000 More

MMBT4401
Bipolar Transistors ,MMBT4401 ,NPN ,VCEO:40V ,VCBO: 60V ,300mW ,600mA ,SOT-23
$0.010240 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in