| Product number: | MOS-MNM0651W25M2660011CJ |
| Manufacturer Product Number: | CJD04N60 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-MOS |
| Product Type : | MOSFETS |
| Configuration : | N-ch |
| Power Dissipation (PD) : | 1.25W |
| Continuous Drain Current (ID) : | 4A |
| Drain-Source Voltage (V) : | 600V |
| Package : | TO-251-3L |
| Description: | MOS ,N-ch ,CJD04N60 ,1.25W ,4A ,600V ,TO-251-3L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

CJU05N60
MOS ,N-ch ,CJU05N60 ,1.25W ,4.5A ,600V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More

CJA9452
MOS ,N-ch ,CJA9452 ,0.5W ,4A ,20V ,SOT-89-3L
$0.000000 More

CJ2309A
MOS ,CJ2309A ,P-ch ,0.35W ,-2A ,-60V ,- ,SOT-23
$0.036186 More

CJB02N65
MOS ,N-ch ,CJB02N65 ,2W ,2A ,650V ,TO-263-2L
$0.000000 More

CJPF04N65A
MOS ,N-ch ,CJPF04N65A ,2W ,4A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

CJP85N80
MOS ,N-ch ,CJP85N80 ,2W ,80A ,85V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJ2304
MOS ,N-ch ,CJ2304 ,0.35W ,3.3A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

CJP07N60
MOS ,N-ch ,CJP07N60 ,2W ,7A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJPF05N60B
MOS ,N-ch ,CJPF05N60B ,2W ,5A ,600V ,TO-220F
$0.000000 More

CJL3443
MOS ,P-ch ,CJL3443 ,0.35W ,-4A ,-20V ,SOT-23-6L
$0.000000 More

CJ2102
MOS ,N-ch ,CJ2102 ,0.2W ,2.1A ,20V ,SOT-323
$0.000000 More

CJL3415
MOS ,P-ch ,CJL3415 ,0.35W ,-4A ,-20V ,SOT-23-6L
$0.000000 More

CJ1012
MOS ,N-ch ,CJ1012 ,0.15W ,0.5A ,20V ,SOT-523
$0.000000 More

CJPF12N65
MOS ,N-ch ,CJPF12N65 ,2W ,12A ,650V ,TO-220F
$0.000000 More

2SK3018
MOS ,N-ch ,2SK3018 ,0.35W ,0.1A ,30V ,SOT-23
$0.000000 More

IRF830
MOS ,N-ch ,IRF830 ,2W ,4.5A ,500V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJP04N60
MOS ,N-ch ,CJP04N60 ,2W ,4A ,600V ,TO-220-3L
$0.000000 More

CJ9926
MOS ,N-ch ,CJ9926 ,0.35W ,6A ,20V ,SOT-23
$0.000000 More

CJ4153
MOS ,N-ch ,CJ4153 ,0.15W ,0.915A ,20V ,SOT-523
$0.000000 More

CJU4828
MOS ,N-ch ,CJU4828 ,1.25W ,4.5A ,60V ,TO-252-2L(4R)
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in